Sepa Jalgpallikeskus

Sepa Jalgpallikeskus
Sepa Jalgpallikeskus
  • kategooria:
  • bränding
  • digi
  • e-kaubandus

Aasta Turundustegu 2016 VÕITJA

Digitegu 2016 VÕITJA

Kuldmuna 2016 KULD – Kampaania

Kuldmuna 2016 HÕBE – sotsiaalkampaania

Aasta Turundustäht 2015 VÕITJA

Tegime Eesti spordi läbi aegade suurimale ühisrahastusprojektile visuaalse- ja tehnilise lahenduse

Teeme oma meeskonnaga tõeliselt ägedaid ja suuri asju. Olime taustajõud Jalgpallikool Tammeka suure eesmärgi poole pürgimisel – renoveerida Tartus asuv Sepa jalgpallikeskus. Ühisrahastusprojekti eesmärk oli müüa virtuaalsel jalgpalliplatsil ca 7200 ruutmeetrit ning koguda 150 000 € uue staadioni ehituseks.

Fotod: TP Videography, Maksim Mitrofanov

Ülesehitus

Sepa Jalgpallikeskuse platvorm oli virtuaalne jalgpallistaadion, kus oli müügis kokku 7208 ruutmeetrit –www.jalgpallikeskus.ee. Ruutmeetrite hinnad vastavalt asukohale 10€, 50€, 100€ või 200€. Ja see kõik oli live-s – iga liigutus ja ruutmeetri valik oli teistele saidi külastajatele näha. Pärast ostu nägid kõik kohe oma panust müüdud % osakaalu kasvus, koheselt oli ostja või kingitusena ruutmeetri omanikuks saanud inimese või organisatsiooni nimi toetajatele lehel näha, automaatselt genereeriti igale ostjale sertifikaat, mis tõendas täpse asukohaga ruutmeetri omaniku staatust ning kellel tekkisid küsimused või mure, siis neile leidsime kiirelt lahenduse läbi meie kasutajatoe tugi@neway.ee. See kõik tekitas hasarti ning täitis kõik püstitatud eesmärgid.

Kaks kuud planeerimist, disaini- ja arendustöid ning 2. novembril see kõik algas. Kestis täpselt 71 päeva ja kaasas kümneid tuhandeid inimesi ning organisatsioone, kellest 3108 omale ühe või mitu ruutmeetrit ka soetasid. Sümboolselt viimase ruutmeetri ostsime endale 🙂 Kahe kuu jooksul vaadati jalgpallikeskuse kodulehte ~120 000 korda ning ~5 miljonit korda avati ruute, nägemaks kellele müüdud ruutmeeter kuulub.

Viljar Voog Õhtulehest võttis meie töö kokku selliselt:

Ja ometi, olgu summa kui suur tahes, pole hiirevajutus ja internetipangas PIN-koodi sisestamine kunagi olnud sama rahuldustpakkuv kui Sepa keskusele annetatud 10 eurot.

“Süüdi” on õnnestunud visuaalne lahendus. Jalgpalliväljaku sinisest ruudukesest sai ühe näpuliigutusega broneeritud kollane ja hetk hiljem juba soetatud punane – minu teol oli koheselt tajutav mõju ja endorfiinid said ajus tantsu lööma hakata. Hooandjas vaikselt suuremaks tiksuval rahanumbril pole lihtsalt taolist võluvõimu. Lisaks muidugi see eelmainitud head tegeva naabri valimise võimalus.

(Õhtulehes ilmunud artikli link)

1/3

Kristo Seli

Lydia hotelli juht

Neway meeskonna suur väärtus on oskuses küsida õigeid küsimusi ning suunata inimesi ise õigetele vastustele. Neway oskab tuua igast ettevõttest välja kõige õigemad, olulisemad elemendid ning selle ümber luua erilise asja.

Taavi Raidma

Convertal, Partner ja strateeg

Neway tiimiga oli rõõm kootööd teha. Nad oskasid asju selgelt meie jaoks aidata läbi mõelda ning vajadusi sobivasse visuaalsesse keelde tõlgendada. Nende suureks plussiks on oskus lisaks ilusale disainikeelele ka ärilist poolt lahti mõtestada ja seda implementeerida. Seda kõike plaanitud ajakava raames ilma viivitusteta. Kindlasti üks tugevamaid partnereid, kellega oleme koostööd teinud!

Kätlin Saarela

SA Elva Kultuur juhataja

Alati tuleb vaadata enda ümber ja enda ette. Kõige paremad inimesed ja asjad ümbritsevad tegelikult just sind, sest see mida sa tegelikult vajad ongi sinu juures ja sinu lähedal. Lihtsalt ole korraks valmis oma soove ja mõtteid sõnadesse panema.

Siis sünnivadki suured ja ilusad asjad. Neway on just see agentuur, kes oskab ka mõtteid lugeda.

Meie väikesest ja tagasihoidlikust soovist on kasvanud välja juba suuremaid projekte, koostöö jätkub, on jätkusuutlik ja innovatiivne, me ei ole hetkegi kahetsenud!

Tartu linnapea Urmas Klaasi kommentaar Postimehe artiklis:

Ma võrdleksin seda kampaaniat talgutega. Tänapäeval, mil inimestel on hästi palju tegemist ja aega vähe, on selline elektrooniline võimalus talgutel kaasa lüüa just see, mida meile vaja ongi. Ehk siis osati teha selline e-keskkond, kus ausalt ja läbipaistvalt igaüks näeb, et kui ta paneb talgu korras raha ja ostab ruutmeetri, siis selle ruutmeetri ta konkreetses kohas ka saab. Väga oluline, et tulemus on käega katsuda ja silmaga näha.

Muidugi näitab kampaania ka seda, et ühiselt on kõik võimalik. See on täiesti võrreldav Jaani kiriku tornikiivri taastamisega ning annab usku, et üheskoos on võimalik palju asju korda saata.