Playtechi koduleht

Playtechi koduleht
Playtech
  • kategooria:
  • digi
  • disain

Koduleht mainekale tarkvaraettevõttele Playtech

Neway tegi uue ja atraktiivse värbamislehe Eesti ühele edukamale IT-ettevõttele Playtech.

Playtech loob mängutarkvara, platvormi ja terviklahendusi maailma suurimatele mänguoperaatoritele. Mängutööstuse turuliidri ja pioneerina pakutakse täisteenust rohkem kui 150 tuntud brändile, kelle klientideks on sajad miljonid mängijad üle maailma.

 

Meie osa

  • Disain / graafiline disain / ikoonid ja illustratsioonid
  • Koduleht / UI ja UX disain / arendustööd / liidestus personaliotsingu platvormiga

Kui me oleme uhked selle üle, et Eestis on neli ükssarvikust ettevõtet, siis ei saa olema suuremat väljakutset kui ühele sellise digilahenduste loomine. Meie tööks oli luua suurepärase kasutajakogemusega koduleht sealhulgas UI ja UX disain, visuaalsed elemendid, ikoonid ning arendustöö.

Berit Roiland

Neway projektide juht

 

Neway’ga oli koostööd teha väga lihtne. Juba esimesel korral meie uue veebilehe disainikavandit üle vaadates oli suund õige ja meie olemusega kooskõlas. Ka veebiprojekti viimased detailid, mille osas me kindlat „tellimust“ ega soovi ette ei andnud, said ühiselt läbi arutatud ning lähtuvalt Neway ekspertkogemusest parim lahendus paika pandud.

Meie jaoks oli tööandja turundusele fokusseeritud veebilehe puhul oluline tekitada veebikülastajas „ma tahan ka siia kuuluda“-tunnet. Koostööprojekti tulemusena sündinud rohke pildi- ja videomaterjaliga ning ikoonikeelega vürtsitatud uus veebileht tõepoolest illustreerib väga hästi meie organisatsioonikultuuri. Neway tugevus seisneb disainmõtlemises ning iga detaili lahtimõtestamises ja oma kohale seadmises, et seda tunnet luua.

Egle Merbach

Playtech Eesti, brändi- ja kommunikatsioonijuht

 

Vaata kodulehte: www.playtech.ee