Elva Kultuurikeskus

Elva Kultuurikeskus
Elva Kultuurikeskus
  • kategooria:
  • bränding
  • digi
  • disain
  • keskkond
  • teenusedisain

Kultuuriminister Indrek Saar võttis avamisel uue kultuurikeskuse lühidalt kokku sõnaga “wow!”

Uuenenud Elva Kultuurikeskuses on ligi 1300 ruutmeetri jagu ruume. Hoones asub 256 kohaline multifunktsionaalne saal, milles saab korraldada kontserte, teatrietendusi, näidata kino ning lisaks pakkuda konverentsiteenust. Kunsti eksponeeritakse oma galeriis ning maitseelamusi pakub KultuuriKohvik. Seda ja palju muud saab nautida Elva Kultuurikeskuses.

Meie osa:

bränding, disain, interjööri sildid-viidad ja digilahendused

www.elvakultuur.ee ja www.elvaturism.ee

Elva linn kui sisemaakuurort

Legende sellest, kuidas Elva endale nime sai, on mitmeid. Mõned pajatavad äikesest, teised jälle suvilatest. Küll on aga teada tõsiasi, et rajades Tartu-Valga raudteed, nähti ette, et iga 25 km tagant oleks üks jaamahoone. Selline kilomeetri tähis juhtus just siia, soise Elva jõe kaldale. Jaamale anti nime sama jõe järgi – Elva. Tollal jooksid siia kokku kolme mõisa (Meeri, Konguta ja Uderna) maad. Tänu rongiliiklusele ja inimeste huvile piirkonna looduskeskkonna vastu hakkas asula arenema. Esimesel mail 1938. aastal antigi Elvale linnaõigused. 20. sajandi alguse kuurortlinna melust saab siiani lugeda ajalehearhiividest kui nendelt linlastelt, kes toona sellest osa said.

Tänane Elva ei ole kaotanud oma looduskeskkonda ja võlu, meelitades siia endiselt neid, kes hindavad rahu ja vaikust ning naudivad looduse tervistavat mõju.

Meie osa: bränding, disain ja digilahendused