Eesti Olümpiakomitee

Eesti Olümpiakomitee
Eesti Olümpiakomitee
  • kategooria:
  • digi

Eesti Olümpiakomitee digilahendused ja “Aasta Sportlane” rahvahääletuse platvorm

Tegime kodulehe Eesti Olümpiakomiteele (EOK), kust leiab vajalikku infot nii tippspordi- kui rahvaspordisündmuste kohta. Lisaks teeme alates 2017. aastast Aasta Sportlase hääletusplatvormiga seotud disaini- ja arendustöid.

EOK on Eesti spordi katusorganisatsioon, mis tegeleb tippspordi arendamise, noortespordi kandepinna laiendamise ning liikumisharrastuse edendamisega, väärtustades ausa mängu reegleid. Samuti vastutab EOK Eesti koondise lähetamise eest suve- ja taliolümpiamängudele ning noorte olümpiavõistlustele. Tänane EOK moodustus 2001. aastal, kui liitusid olümpiaspordile keskendunud Eesti Olümpiakomitee ja kõiki Eesti spordiorganisatsioone ühendanud Eesti Spordi Keskliit. Nii EOK kui ka Eesti Spordi Keskliit on algselt asutatud 1923. aastal, neist esimene taastati 1989. aastal ning teine aasta hiljem.

www.eok.ee

aastasportlane.eok.ee

Meie osa:

  • Koduleht / UX & UI disain / arendustööd

Neway on meile olnud heaks partneriks lisaks Aasta Sportlase digiplatvormi loomisele ka EOK kodulehe tegemisel. Sellest tulenevalt oli väga loogiline samm seda projekti nendega koos teha. Aasta Sportlase hääletuse digiplatvormi osas on olnud meie koostöö äärmiselt positiivne. See pole ainult EOK koduleht, kus see üleval on, sama näoga hääletus on üleval kõikide meediamajade online keskkondades ja siin on Neway roll oluline. See on üks osa meie poolt seatud eesmärgist, et kõik mis puudutab Aasta Sportlast ja galat Spordiaasta Tähed, oleks ühte nägu ja selgelt äratuntav.

Margus Kiiver

Eesti Olümpiakomitee, turundusjuht