Kõik me oleme brändid. Sõbralikud, ausad, ilusad, usaldusväärsed? Riietume teadlikult? Need on vaid mõned tegurid, mis määravab selle, millisena me teistele paistame, mida nad meist arvavad ja mida meist räägivad. Kõik need inimlikud omadused saame üle kanda ka äridele, sest äri teevad inimesed ja ärid on mõeldud inimestele. Bränd on kuvand, arusaam ja mõistmine ning bränding loob hea eelduse olla edukas.

Bränd on lubadused ja ootused. Bränding on tegevused antud lubaduste ja ootuste täitmiseks. Nii sünnibki usaldus, lojaalsus ja armastus - nii sünnibki tugev bränd.

Brändi õigesti juhtimine on keeruline, aga väga tähtis töö. Bränd peab selgitama olemust, vastama küsimusele „kes ja miks sa oled?“, andma edasi ideed ja väärtused, olema lihtne, et seda mõistetaks, töötama erinevates situatsioonides ja kanalites ning lisaks olema ka silmale meeldiv ning kaunis.


Aitame luua tähendusega ja kestvaid brände.

Hirm muutuste ees on suurim takistus paljude ettevõtete eesmärkide saavutamisel. Muutused on vältimatud - küsimus on kuidas need teie kasuks tööle panna? Siin tulebki välja meie tugevus ja oskus. Võta meiega ühendust ja saame kokku!Brändi välimus ehk visuaalne identiteet (CVI).

CVI on visuaalne välimus, mis kõnetab tarbijat igas situatsioonis ning hetkel. Välimus loob esmamulje, mis annab tänapäeva konkurentsitihedas maailmas võimaluse eristuda ja samas ka "halli massi" mattuda.

Identiteet ei ole vaid logo - see on visuaalne tervik, mis sisaldab logo, värve, helisid, kirjastiile, fotosid, illustratsioone, ikoone, dokumente, signatuure jne.

Disainime välimust, keskkonda, protsesse, teenuseid ja tooteid. Teeme asjad lihtsaks, selgeks, mugavaks ja meeldivaks ... ja ilusaks! Anname asjadele mõtte, sisu ja välimuse!

  • Graafiline disain
  • Kasutajakogemuse disain (UX)
  • Kasutajaliidese disain (UI)
  • Pakendidisain
  • Keskkonnadisain