Loome tugevaid brände ja suurepäraseid kogemusi

Strateegia

Disainime ärimudeleid, mis on kohanemisvõimelised, muutustele avatud ja suunatud kasvule ning arengule.

Bränding

Loome julgeid brände, mis mõjutavad inimesi ja on valdkonande liidrid, sealhulgas kontseptsioon, nimi, identiteet, lugu, sõnumid ja kommunikatsioon.

Disain

Graafiline disain, kasutajakogemuse disain (UX), kasutajaliidese disain (UI), pakendidisain, keskkonnadisain, infograafika, viidandus ja sisearhitektuur.

Tootedisain

Disainime tooteid, mis on mugavad, ilusad ja detailideni läbimõeldud ning mida inimesed päriselt vajavad ja ostavad.

Teenusedisain

Disainime teenuseid, mille igas puutepunktis on suurepärane kogemus ja mida inimesed armastavad ning edasi soovitavad.

Digilahendused

Digitaalne brändi kogemus, veebidisain, kasutajakogemuse disain (UX), kasutajaliidese disain (UI), tarkvaraarendus. Kodulehed, kampaanialehed, digitaalsed ekraanid ja majajuhid.

E-kaubandus

Terviklahendused, sealhulgas strateegia, ärimudeli disain, kasutajakogemuse disain (UX), kasutajaliidese disain (UI), automatiseerimine, liidesed, arendustööd, lansseerimine ja digiturundus.

Kuidas me seda teeme?

Meie 6-etapiline tööprotsess “The new way”  on välja kujunenud 13-aasta jooksul. See on disainitud tähendusrikaste brändide loomiseks ja väärtuslike äriliste tulemuste saavutamiseks. Iga projektiga viime ellu kasvule suunatud muutusi.

01 Start

Iga algus on eriline ja annab võimaluse luua midagi erakordset ning püsivat. Koostöö esimesed sammud, üksteise mõistmine ja hea keemia on väga olulised.

kohtumine võtmeisikutega / projekti roadmap / ambitsioonidest ja eesmärkidest arusaamine

02 Mõistmine

Loome projekti strateegilise vundamendi. Paneme end tarbija ja kliendi kingadesse. Teenuse ning toote mõistmiseks oleme olnud nii kokad, kelnerid, teenindajad, kui ka mesinikud, kullerid ja palju muud – kokku oleme olnud rohkem kui 80 erinevas ametis.

audit / uuringud / küsitlused / jälgimine / intervjuud võtmeisikutega / strateegilised töötoad / konkurentide analüüs / valdkonna analüüs

03 Mõtestamine

Mõtestame brändi, toote ja teenuse. Teeme asjad lihtsaks, selgeks, mugavaks ja meeldivaks.

klienditeekond / puutepunktide kaardistamine / persoonad / teenusedisaini töötoad / kontseptsiooni väljatöötamine / teenuse ja toote prototüübid / disainijuhtimine / konsultatsioon

04 Loovtöö

Loome brändi ja identiteedi maailma, mille tulemuseks on unikaalne ja sidus bränd ning mis on terviklik ja töötab kõikjal.

brändi lugu / brändi arhitektuur / brändi identiteedi süsteem / creative sprints / brändi nimi / bränd “what if” uuringud / brändi “voice of tone” printsiibid / loovjuhtimine

05 Teostamine

Loome brändi igas puutepunktis. Disainime, arendame ja toodame.

brändi visuaalne identiteet / logo / pakendidisain / keskkonna disain / kasutajaliidese (UI) disain / kasutajakogemuse (UX) disain / koduleht / e-pood / sõnumid / brändi kasutamise juhend / tööriistakast

06 Lansseerimine

Viime brändi turule.

lansseerimise sündmus / agentuuride ja partnerite briifing / meeskonna koolitused ja treeningud / tulemuste testimine ja analüüsimine