Loome suurepäraseid brände ja kogemusi

Oleme kõrgeima projektijuhtimise kvaliteedi, tugevaima strateegilise võimekuse ja kõrgeima loovuse hinnanguga agentuur Eestis.

Loe EMORi ja Turundajate Liidu läbiviidud uuringu kokkuvõtet, milles küsitleti 932 koostöösuhet

Bränding ja strateegia

Brändi strateegia, brändi süda (visioon, missioon, eesmärgid, väärtused), brändi nimi, brändi lugu, voice of tone, brändi arhitektuur, esmamulje disain, teenusedisain ja ärimudeli disain.

Visuaalne identiteet

Brändi DNA, logo disain, iga puutepunkti disain igas meediumis, graafiline disain, pakendidisain, tootedisain, animatsioonid ja viidasüsteemid.

Digitaalne bränding

Digistrateegia, kodulehed, digiekraanid, e-poed, veebidisain, UI disain, UX disain, rakenduste disain, front-end arendus, back-end arendus, liidesed ja tarkvaraarendus.

Kuidas me seda teeme?

Meie 6-etapiline tööprotsess “The new way”  on välja kujunenud 13-aasta jooksul. See on disainitud tähendusrikaste brändide loomiseks ja väärtuslike äriliste tulemuste saavutamiseks. Iga projektiga viime ellu kasvule suunatud muutusi.

01 Start

Iga algus on eriline ja annab võimaluse luua midagi erakordset ning püsivat. Koostöö esimesed sammud, üksteise mõistmine ja hea keemia on väga olulised.

kohtumine võtmeisikutega / projekti roadmap / ambitsioonidest ja eesmärkidest arusaamine

02 Mõistmine

Loome projekti strateegilise vundamendi. Paneme end tarbija ja kliendi kingadesse. Teenuse ning toote mõistmiseks oleme olnud nii kokad, kelnerid, teenindajad, kui ka mesinikud, kullerid ja palju muud – kokku oleme olnud rohkem kui 80 erinevas ametis.

audit / uuringud / küsitlused / jälgimine / intervjuud võtmeisikutega / strateegilised töötoad / konkurentide analüüs / valdkonna analüüs

03 Mõtestamine

Mõtestame brändi, toote ja teenuse. Teeme asjad lihtsaks, selgeks, mugavaks ja meeldivaks.

klienditeekond / puutepunktide kaardistamine / persoonad / teenusedisaini töötoad / kontseptsiooni väljatöötamine / teenuse ja toote prototüübid / disainijuhtimine / konsultatsioon

04 Loovtöö

Loome brändi ja identiteedi maailma, mille tulemuseks on unikaalne ja sidus bränd ning mis on terviklik ja töötab kõikjal.

brändi lugu / brändi arhitektuur / brändi identiteedi süsteem / creative sprints / brändi nimi / brändi “what if” uuringud / brändi “voice of tone” printsiibid / loovjuhtimine

05 Teostamine

Loome brändi igas puutepunktis. Disainime, arendame ja toodame.

brändi visuaalne identiteet / logo / pakendidisain / keskkonna disain / kasutajaliidese (UI) disain / kasutajakogemuse (UX) disain / koduleht / e-pood / sõnumid / brändi kasutamise juhend / tööriistakast

06 Lansseerimine

Viime brändi turule.

lansseerimise sündmus / agentuuride ja partnerite briifing / meeskonna koolitused ja treeningud / tulemuste testimine ja analüüsimine