Neway on kogenud ja hinnatud disainiagentuur Tartus

Loome suurepäraseid brände ja kogemusi

Neway on kogenud ja hinnatud disainiagentuur Tartus. 

  1. bränding ja disain
  2. teenusedisain ja strateegia 
  3. veebilahendused 

Oleme Eesti disaini- ja digiagentuuride maine edetabelis 2. kohal ja võimekuselt olla strateegilise partner 3. kohal
(Allikas: EMOR ja ETKAL). Loe edasi ...

Tutvu tehtud töödega

Kliendid räägivad

Kristo Seli
Lydia hotelli juht
1/9
Neway meeskonna suur väärtus on oskuses küsida õigeid küsimusi ning suunata inimesi ise õigetele vastustele. Neway oskab tuua igast ettevõttest välja kõige õigemad, olulisemad elemendid ning selle ümber luua erilise asja. Koostöö Newayga on inspireeriv!
Kätlin Saarela
SA Elva Kultuur juhataja
1/9

Alati tuleb vaadata enda ümber ja enda ette. Kõige paremad inimesed ja asjad ümbritsevad tegelikult just sind, sest see mida sa tegelikult vajad ongi sinu juures ja sinu lähedal. Lihtsalt ole korraks valmis oma soove ja mõtteid sõnadesse panema.

Siis sünnivadki suured ja ilusad asjad. Neway on just see agentuur, kes oskab ka mõtteid lugeda.

Meie väikesest ja tagasihoidlikust soovist on kasvanud välja juba suuremaid projekte, koostöö jätkub, on jätkusuutlik ja innovatiivne, me ei ole hetkegi kahetsenud!

Triin Vakker
Tartu Ülikooli Sihtasutuse juhataja
1/9
Tartu Ülikooli sihtasutuse kodulehe arendus nõudis mitmete erilahenduste väljatöötamist. Töö käigus tuli ette ka mitmeid pisimuudatusi, millele Neway kiirelt reageeris ning üritas leida võimaluse, et tulemuseks oleks koduleht, mis vastaks täpselt meie vajadustele. Neway on alati valmis kaasa mõtlema ja välja pakkuma võimalikke variante, kuidas meie tööprotsessi lihtsamaks muuta.
Astrid Tulik
Anni Pesusalongi omanik
1/9

Neway on üks parimaid disainiagentuure, sest nii suuri kui ka väikeseid projekte teevad nad pühendumuse ja suure südamega. Meie koostöö alguses oli põhjalik arutelu - kellele, miks ja mida tehakse - seda selleks, et luua terviklik visuaal ja strateegia, mis aitaks meid igapäevaselt lähemale oma eesmärkide saavutamisel.

Anni pesusalong on tänu Newayle saanud kontseptsiooni, mis oma tähenduse ja lihtsusega kõnetab inimesi ning mida on omanikuna inspireeriv ja motiveeriv ellu viia - seda kõike suuresti seetõttu, et Neway on osanud õigeid asju kuulata ja küsida.

Regina ja Roland Valge
Valge Pruulikoja omanikud
1/9
Koostöö Neway'ga on väga hea näide suurepärasest partnerlusest. Neway suudab peensusteni tabada ning osavalt välja tuua talle omasel moel meie, Valge Pruulikoja, erinäolisuse.
Kaarel Kiidron
Jalgpallikool Tammeka manager
1/9

Sepa Jalgpallikeskuse puhul oli meil kõigepealt olemas eesmärk. Koostöö Neway-ga algas ühest telefonikõnest, et leppida kokku kohtumine. Rääkisime, analüüsisime ja mõtlesime välja, kuidas oleks võimalik püstitatud eesmärk täita. Intensiivse arutelu tulemusena jõudsime lahenduseni, mille pidi ellu viima viisil, et inimesed oleksid sellest kaasa haaratud.

Lahendus oli selge, lihtne, arusaadav ja kõigile mugav kasutada/tarbida. Ostuprotsess ise muutuski tooteks ja ajalugu kirjutas end peaaegu, et ise. Kui soovid viia oma toote ja ettevõtte uuele tasemele, siis võta kindlasti Jaan Naaberi ja Neway meeskonnaga ühendust.

Siim Randoja
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi direktor
1/9
Koostöö Newayga on olnud väga hea, tegemist on meeskonnaga, mille liikmed on suurepärased visionäärid, kained kalkuleerijad ja, mis kõige olulisem, suured spordisõbrad!
Henri Hallik
Woochi tegevjuht
1/9
Meie koostöö Neway-ga sai alguse 2014. aasta novembris, kui me esimest korda Neway kontori uksest sisse astusime. Selle aja jooksul on nelja noore ideest saanud teostus ning unistusest reaalsus. Kahtlemata on tegu oma ala professionaalidega.
Tuuli Mathisen
Carmen Grupp turundusjuht
1/9
Carmen Grupp kasutas Neway abi oma veidi aegunud kodulehtede värskendamiseks. Jäime väljapakutud kujundusideedega väga rahule ning gruppi kuuluvate restoranide ja cateringi kodulehed said uue ning oluliselt värskema näo. Suhteliselt palju oli meil ka erisoove ning erilahendusi, mis said kõik ka ilusti sobiva lahenduse. Hetkel oleme tulemusega igati rahul ning oleme valmis Neway teenuseid ka teistele soovitama.

Valik kliente

10 tegevusaasta jooksul on meid usaldanud paarsada ettevõtet ja oleme teostanud üle 500 projekti!

Allpool on valik kliente, kellega oleme viimastel aastatel koostööd teinud.
Kirjuta meile kiri

Küsi küsimus või saada päring.

Email again:

Liitu meie uudiskirjaga