Neway maailmameistriks!

Oktoobri lõpus Käärikul oli meil produktiivne päev ja seal sai meil ka paberile lihtsustatud eesmärk. Tahame olla maailmameistrid! 

Täna jätkasime eesmärgi mõtestamisega ...

22.11.2017

Kohe alustuseks ütlen, et disainiagentuuridele ei toimu maailmameistrivõistlusi (vähemasti mitte ametlikult ja sellise nimega) - kuigi auhinna võitmine suurel rahvusvahelisel konkursil võiks seda rahulolu pakkuda. Eesti "meistrivõistlusi" on meil kaks - kevadel Kuldmuna ja sügisel Eesti Disainiauhinnad, millest esimesel oleme oma auhinnakotti ka esimese võidu ära toonud. 

Neway OOO #4 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis

Alustasime päeva Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis, kus toimus muuseumi ja Neway tiimide vahel tuline inimlauajalgpalli matš. Kuigi algus kuulus meile ja läksime kiirelt 2:0 juhtima, siis kogemused ja suurem mängupraktika said määravaks ning koduplatsil mänginud muuseum võttis seisuga 6:3 võidu. Superäge emotsioon ja mäng oli! Aitäh!

Edasi jätkus päev juba töiselt, fookusega meie teekonnal MM-tiitli suunas. Konkursid ei ole otseselt selle teekonna võlusõna, kuigi Eesti konkursidel kohtab meie töid edaspidi kindlasti palju enam. Võlusõna on meie klientide unistused, tulemused, eesmärgid - nende võidud ja edulood!

Eesmärki püstitades vaatasime ennekõike iseendasse ja otsime meistritele omast ainest just sealt. Sisu ja materjali on, tohutut vajadust õppida ja areneda, vajalikku suhtumist, pühendumist ja usku samuti. Meil on super inimesed ja isiksused, suur kogemus ja ambitsioon. Hea vundament. 

Tahame olla maailmameistrid! Miks?

See eesmärk annab meile võimaluse seada latt väga kõrgele. Maailmameistriks ei saada niisama ja igaüks ei julge ka sellest unistada või selle nimel tööd teha, pingutada, õppida ja end arendada. Me tahame olla parimad - tahame olla maailmameistri tiitli väärilised! Tahame luua ja arendada suure konkurentsivõime ja väga hea kasutajakogemusega brände, tooteid ja teenuseid! Uusi edulugusid! Challenge accepted!  

Saame tuttavaks - loe meie kohta ja vaata tehtud töid. Või kirjuta/helista info@neway.ee / 666 7661

Kõik postitused Järgmine postitus