Neway turundust asus juhtima Mathis Bogens

Alates 7. oktoobrist täidab Neway disainiagentuuri turundusjuhi kohustusi Mathis Bogens, kelle eesmärk on viia agentuuri teenuste ja toodete turundamine tasemele, kus suure töö tulemusena saavutatakse rahvusvaheline läbimurre.„Olen Neway agentuuril pikalt silma peal hoidnud ja tundsin, et tegemist on meeskonnaga, kes oskab luua uut väärtust nii, et rõhk ei ole pelgalt välistel visuaalidel vaid sisul, brändingul, teenusedisainil ja kasutajakogemusel. Iga meie projekti eesmärk on kõnetada kõiki asjaosalisi - meist endist kuni lõppkliendini välja,“ ütles Neway turunduse uus juht Mathis Bogens.

Bogensi visioon on tuua agentuuri uusi meedia- ja tegevussuundi ning näidata agentuuri tugevat meeskonda, kui võtit sellele, kuidas saavutada rahvusvaheline läbimurre konkurentsitihedal agentuuride maastikul.

“Kasutame oma töös kuue-etapilist disainiprotsessi, mille käigus võetakse tooted, teenused ja brändid osadeks lahti ja pannakse tagasi kokku ühtseks tervikuks. Kusjuures selle kõige juures on oluline koostöö kliendiga ning tulemus, mis annab potentsiaalsele sihtgrupile igas klienditeekonna puutepunktis meeldejääva kogemuse. Julged mõtted, ambitsioonikad eesmärgid ja raamist välja ideed on need, mis muudavad Neway igapäevaseid tegemisi värvikamaks,” lisas ta.

Neway uus turundusjuht on laiapõhjalise valdkonnakogemusega olles töötanud Teaduskeskuses AHHAA, kus ta neli aastat juhtis turundus ja kommunikatsiooniosakonda. Lisaks sellele on Bogens töötanud ajakirjanikuna ajalehes Postimees ja olnud erinevatel suhtekorralduse ning turundusega seotud ametikohtadel Sihtasutuses Archimedes ja Kaitseväes.

“Meie turundusjuhi töö on jutustada Neway lugu läbi kõikvõimalike kanalite nii kodus kui rahvusvaheliselt. Meil on erakordne sisu, julged ambitsioonid, imelised inimesed ja palju edulugusid, mida kõike tahame Mathise abiga inimestega jagada,” rääkis Neway juht Jaan Naaber.

“Mathis on hea energiaga ja positiivse ellusuhtumisega inimene, kes lükkab käima nii väikesed sisesündmused kui ka aitab agentuuril silma paista suurte ja kriitiliste auditooriumite ees,” märkis Naaber.

Disainiagentuur Neway loodi 12 aastat tagasi Tartus. Tänaseks on Eestis kõrgelt hinnatud ettevõtte olles pärjatud “Aasta mainekam agentuur 2018” ja mitme kuldmuna ning disainiauhinna ja muu tiitliga. Neway on mitme üleriigilise valdkonna organisatsiooni sh Eesti Disainikeskuse, Eesti E-kaubanduse Liidu, Teenusmajanduse Koja ja Turundajate Liidu (TULI) liige.