Neway maailmameistriks

Maailmameistriks ei saada niisama ja kõik ei julge sellest unistada või selle nimel tööd teha, pingutada, õppida ja end arendada. Me tahame olla parimad! Tahame olla maailmameistri tiitli väärilised!
Kohe alustuseks fakt, et disainiagentuuridele ei toimu maailmameistrivõistlusi (vähemasti mitte ametlikult ja sellise nimega) - kuigi auhinna võitmine mõnel mainekal rahvusvahelisel konkursil võiks seda rahulolu pakkuda. Eesti "meistrivõistlusi" on meil kaks - kevadel Kuldmuna (siit on meil koju toodud kuld ja hõbe) ja sügisel Eesti Disainiauhinnad.

Kõigest lähemalt ...

Oktoobri lõpus Käärikul oli meil tiimiga produktiivne päev ja seal sai meil ka paberile lihtsustatud sõnastusega vaade tulevikku. Tahame olla maailmameistrid! Täna läksime sellesse sügavuti sisse ...

Alustasime päeva sportlikult Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis, kus toimus muuseumi ja Neway vahel tuline inimlauajalgpalli matš. Kuigi algus kuulus meile ja läksime kiirelt 2:0 juhtima, siis kogemused ja suurem mängupraktika said määravaks ning koduplatsil mänginud muuseum võttis seisuga 6:3 võidu. Superäge emotsioon ja mäng oli! Aitäh!

Edasi jätkus päev töiselt fookusega meie teekonnal MM-tiitli suunas. Erinevad disaini- ja loovuskonkursid ei ole otseselt selle teekonna võlusõna, kuigi Eesti konkursidel kohtab meie töid edaspidi kindlasti palju enam. Võlusõna on meie klientide unistused, tulemused, eesmärgid - nende võidud ja edulood! Meie oleme taustajõud - loome ja arendame

Eesmärki püstitades vaatasime ennekõike iseendasse ja otsime meistritele omast ainest just sealt. Sisu ja materjali on, tohutut vajadust õppida ja areneda, vajalikku suhtumist, pühendumist ja usku samuti. Meil on super inimesed ja isiksused, suur kogemus ja ambitsioon. Hea vundament.

Tahame olla maailmameistrid! Miks?

Selle eesmärgiga paneme oma lati väga kõrgele. Maailmameistriks ei saada niisama ja igaüks ei julge sellest ka unistada või selle nimel tööd teha, pingutada, õppida ja end arendada. Me tahame olla parimad - tahame olla maailmameistri tiitli väärilised! Tahame luua ja arendada suure konkurentsivõime ja väga hea kasutajakogemusega brände, tooteid ja teenuseid. Uusi edulugusid!

Saame tuttavaks - loe meie kohta ja vaata tehtud töid. Või kirjuta/helista info@neway.ee / 666 7661