Neway Digital alustas

Alates sellest aastast tegutseb loovagentuuri Neway kõrval digimeeskond, kelle eesmärk on luua suurepärase kasutajakogemuse ja tehnilise teostusega kodulehti, e-poode ning interaktiivseid ekraanilahendusi. Loodud agentuur kannab nime Neway Digital.

Neway juhi Jaan Naaberi sõnul on agentuuri eesmärk luua suurepäraseid brände ja kogemusi. Neway Digitali loomine on strateegiline samm, millega rakendatakse meeskonna suurt digikogemust ning kompetentsi meie klientide jaoks parimal viisil.

„Täna on Neways kaks tugevat meeskonda – esiteks loovagentuur, mille teenused on bränding, teenusedisain, loov- ja disainilahendused. Teiseks digiagentuur, mis loob uue ajastu digilahendusi,“ rääkis Naaber.

Naaberi sõnul oli agentuuri loomiseks väga oluline tugeva meeskonna olemasolu. „Viimase 12 aasta jooksul teostatud rohkem kui 200 digilahendust, annab julguse ja oskuse suurepäraste lahenduste tegemiseks,“ ütles ta.

Neway projektijuht Arnika Kajaste märkis, et loov- ja digimeeskonna lahku löömine oli praktiline otsus, sest äride edu võti on digilahenduste näol internetis ning see vajab eraldi suurt fookust.

„Klientide jaoks tähendab see veelgi põhjalikumat ja professionaalsemat lähenemist, sest Newayl on nüüd kaks meeskonda – digi- ja loovtiim. Üks toetab teist ja vastupidi. Mõlema eesmärk on luua suurepäraseid kogemusi ainukese vahega, et ühe fookus on päriselus ning teise oma internetis,“ rääkis projektijuht.

Neway Digitali kogenud meeskond on tänaseks teinud kõrgelt hinnatud digilahendusi nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Viimase aasta klientide hulka kuuluvad näiteks Playtech Estonia, Junior Achievement, Eesti Lennundusklaster, digiturundusagentuur Convertal, Piletikeskus, Cleveron, Eesti Olümpiakomitee ja Tahe Outdoors.

Neway loodi 12 aastat tagasi Tartus. Tänaseks on agentuur Eestis kõrgelt hinnatud ettevõte, olles pärjatud “Aasta mainekam agentuur 2018” ja mitme kuldmuna, disainiauhinna ja muu tiitliga. Neway on mitme üleriigilise valdkonna organisatsiooni, sealhulgas Eesti Disainikeskuse, Eesti E-kaubanduse Liidu, Teenusmajanduse Koja ja Turundajate Liidu (TULI) liige.

Neway Digitali kodulehekülg asub aadressil www.newaydigital.com.