Neway Awards 2020

Neway Awards on meie traditsiooniline möödunud aastale tagasivaade ja õnnestumiste tunnustamine.

Meie meeskond koosneb tipptegijatest, kuhu kuuluvad projektijuhid, art directorid, graafilised disainerid, UI/UX disainerid, tarkvara- ja veebiarendajad, tootedisainerid, animaatorid ja brändistrateegid. Kõik olulised lülid, et teha tipptasemel tööd – luua suurepäraseid brände ja kogemusi ning aidata ettevõtetel viia ellu ja edukalt juhtida muutusi, mis aitavad neil leida tee inimeste südametesse. 2020. aastal tegime ära väga palju ja 22. jaanuaril võtsime hetkeks aja maha, et seda eriskummalist aastat meenutada.


Neway Awards on meie tagasivaade möödunud aastale läbi meie enda inimeste silmade, emotsioonide ja tunnete – sügav nii sisult kui vormilt, sest lisaks tehtud tööle hindame ka üksteise panust. Analüüsime koos tehtut ja saavutatut ning tunnustame 2020. aasta säravaimad tegijad. Trummid-viled-konfetisadu – siin nad on:

Jump of the Year 2020 – Janek Alekand

Neway tiimiga liitumise järel toimuv kiire professionaalne areng ja inimesena kasvamine ei ole tänaseks enam kellelegi üllatus. See on meie eduka järjepidevuse vundament. Jump of the Year on kategooria, mille võitja on tiimiliikmete hinnangul teinud möödunud aastal läbi kõige suurema arenguhüppe. Selle tiitliga tunnustame inimest, kes on olnud avatud kõigele uuele ja kes on iseseisvalt oma professionaalsesse arengusse mitmekordselt juurde panustanud. Inimene, kes saab käed võidukalt taeva poole suunata ja kogu südamest “Ma olen võitja!” hõigata, sest panus iseendasse on olnud imetlusväärne.Rookie of the Year 2020 – Kristel Pallasma

See hetk, kui tunned, et oled tabanud naelapea pihta. Just seda tunnet ja teadmist sümboliseerib ka selle kategooria võidusepis. Rookie of the Year on aasta kõige kirkam uus tulija. See uus tiimi liige, kes pakkus uut sära ja värsket hingamist. Tekitas positiivset rahutust, põnevust ja kindlasti ka kadedust, sest pühendumine ja soov lennata olid meistriklassist. Ta lasi end suunata ja juhtida, samas ise oskuslikult manööverdades võttis vastu toetava käe ja kindlustunde, mida terve tiim talle pakkus. Või nagu Rookie of the Year 2020 ise ütleb:

“Sisseelamisperioodil oli aeg-ajalt tunne, et mind oleks justkui vette lükatud ja edasi vaata ise, kuidas hakkama saad. Samas oli kogu aeg kindel teadmine, et kaldal on keegi meeskonnast päästerõngaga valmis – kui asi jamaks läheb, tõmbame välja; tiimitöö ikkagi. See oli äärmiselt õpetlik, sest ärgitas kiirelt ise toime tulema, aga andis kindluse, et kui ise ei oska, siis su ümber on inimesed, kes tahavad ja oskavad nõu anda ning elavdavad diskussiooni oma ideede ja arvamustega.”


Team Player of the Year 2020 – Arnika Kajaste

Inimesi liidab meeskonnaks ikka ühine eesmärk ja siht. Selleks, et vastutustrikast ja tõsist tööd teha, peab protsess olema nauditav. Protsessi omakorda muudavad nauditavaks ühised väärtused, selge rollijaotus, vastutus ja tugev tiim. Team Player of the Year tiitli võitja pingutusi ja püüdlusi tugeva tiimi nimel hindas meeskond kõige enam. See on inimene, kes oli ühtviisi nii abivalmis kui nõudlik ning vajadusel ulatas õla ja abistava käe. Kui rahvasuus saaks teda kutsuda ka rahva lemmikuks, siis meil on see inimene kui tugeva keti purunematu lüli, mis peab vastu ka kõige tugevamale raskusele ning seejuures kannab hoolt, et kett püsiks terve ja ühtsena. Just tema ongi Team Player of the Year 2020.Person of the Year 2020 – Toomas Naaber

13 aastat tagasi loodud agentuur ja inimesed selle sees on näinud pea kõike – iseenda otsimist ja leidmist, kiiret kasvu ja hirmutavat langust, suuri väljakutseid ja julgeid otsuseid. Need aastad on viinud meid muuhulgas suurtele lavadele, toonud suuri võite ja andnud rohkelt võimalusi eneseteostuseks. 2012. aastal liitus Neway’ga Person of the Year 2020. Inimene, kes on aidanud kirjutada Neway raamatusse palju olulisi, ülipõnevaid ja ägedaid peatükke. Inimene, kes on pea kõikide suurte võitude ja õnnestumiste üks peamiseid arhitekte. Ta panustab alati kogu hinge ja südamega. Ja nüüd, 2020. aastal on ta ühe väga olulise peatüki fenomenaalne peategelane. Peatüki, mis on kirjutatud Neway ajaloo esimesest aasta inimesest. Ladies and Gentlemen. It is our great pleasure and honour to introduce you Person of the Year 2020.