Seminar neway

Hommikuseminar "NEWAY 200 BRÄNDI"

200 minutit ja 200 loodud brändi. Ühes vaatuses, ühel hommikul, ikka Tartus! Ausalt ja avatult. 

Meil täitus eelmisel kuul märgiline number - oleme aidanud luua juba enam kui 200 brändi. Meie loodud brände, tooteid ja teenuseid tarbivad ja kogevad üle Euroopa enam kui 100 miljonit inimest!

Neway on Eesti üks kogenumaid brändingu ja kogemuste disainimise agentuure. EMORi ja Turundajate Liidu läbiviidud uuringus olime Eesti kõige kõrgemalt hinnatud agentuuride edetabelis 2018. aastal TOP#1 ja 2021. aastal TOP#3.

„Unikaalne inimeste kooslus, kaasav lähenemine, julge muutuse juhtimine, lummav visuaalne tulemus ja digitaalne meisterlikkus“- nii iseloomustas meid ettevõtte juht, kellest sai meie 200. loodud bränd. Nende case study on meie seminaril ka üheks fookuseks.

Kindlasti peatume veel mitmetel suurepärastel brändidel ja organisatsioonidel, kellega meil on olnud erakordne koostöö sh Terminal Oil, Stebby, Snabb, Cleveron, Lydia hotell, restoran Hõlm, Taju, Convertal, Päästeliit, Solaride, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Team Estonia, Ganttic, Eesti Võrkpalli Liit ja paljud-paljud teised.

Võtame 200 minutit, et 200 loodud brändi kogemus avatult ja ausalt edasi anda. Räägime lahti ja õpetame kasutama oma tööprotsessi "The New Way", jagame kasulikke brändi loomise tööriistasid ja räägime kogemuslugusid, mis meid sellel teekonnal on saatnud.

Mida sa hommikuseminarilt kaasa saad? Kindlasti ülevaate sellest, kuidas meie oma tööd teeme ning kuidas sina saad oma brändi arendada ja muutusi juhtida. Lisaks vastame paljudele küsimustele sh mis on Neway salaretsept ehk „secret souce“? Kuidas me suurepäraseid brände ja kogemusi loome? Milline on brändi loomise teekond? Mis ja miks on brändi arendamisel oluline? Kuidas oma brändi väärtust tõsta?

Kellele? Seminari fookus on suunatud liidritele ja juhtidele, ettevõtjatele, start-up’i asutajatele ja veduritele, turundus- ja brändijuhtidele ning kõigile, kes oma brändi ja organisatsiooni arengust hoolivad.

200 minutit ja 200 brändi kogemus. Ühes vaatuses, ühel hommikul, ikka Tartus!

#weareneway

REGISTREERIMINE -> https://piletikeskus.ee/et/series/neway/560

Latest blog posts

Don't miss out, join our newsletter

We'd love for you to be among the first to hear about our latest projects and exciting activities!

We bring growth-oriented changes to life

We’re always open for a chat, so get in touch to find out how we can help.

(+372) 666 7661
hello@neway.ee
Fortuuna 35, Tartu, Estonia

Subscribe to our newsletter

We reccomend you to join our newsletter to be the first to know about our new projects and activities.

Email again:

Let’s talk and start a project

We’re always open for a chat, so get in touch to find out how we can help.

(+372) 666 7661

hello@neway.ee

Email again:

Contact us! We bring growth-oriented changes to life

We’re always open for a chat, so get in touch to

find out how we can help.

Let’s talk & start a project