Eesti Disainiauhinnad - kasutajakogemuse KULD ja re-brändingu HÕBE

Selle aasta Eesti Disainiauhinnad pakkusid meile rahuloluks põhjust. Neway meeskonnaga lubame luua suurepäraseid brände ja erakordseid kogemusi - Eesti Disainiauhinnad andsid sellele vaid kinnituse, et oleme oma teekonnal liikumas õiges suunas. Saime kokku 4 nominatsiooni kolmes erinevas kategoorias (2x re-bränding, 1x kasutajakogemus, 1x kampaanialeht), millest Anni pesusalongi e-pood võitis kasutajakogemuse kulla ja Tartu Kalevi re-bränding hõbeda.

Kokkuvõtte meie nomineeritud ja auhinnatud töödest allpool.

Viimase 2 aastaga oleme oma väikse, aga pühendunud ja tööka tiimiga võtnud Eesti konkurssidel oma osa - Aasta Turundustegu VÕIT, Aasta Digitegu VÕIT, Kuldmuna KULD, HÕBE ja PRONKS ja nüüd Eesti Disainiauhinnad KULD ja HÕBE! Auhindade kõrvale veel hulga nominatsioone.

Anni pesusalongi e-pood

KASUTAJAKOGEMUS / KULD

Anni pesusalong usub, et iga naine on ilus, särav, eriline ja enesekindel. Tartus, Tasku keskuses asuva populaarse ja väga hea teenindusega pesusalongi e-pood on visuaalselt julge, suurte ja arusaadavate piltidega, mugava ostuprotsessi ja kasutajakogemusega. E-pood on tervenisti erilahendus, mis on integreeritud Erply laotarkvara, Maksekeskuse maksevõimalustega, MailChimpi e-mailikeskkonnaga, analüütika tarkvaradega ja transpordi teenusepakkujatega sh. Smartposti ja Omnivaga.

Link

Žürii kommentaar:

Kogu kasutajakogemus on sama sile nagu siidipesu oma naise seljas. Teostatud on võimatuna näiv ülesanne muuta e-pood uudseks, huvitavaks ja atraktiivseks, samas säilitades praktilisuse ja loogilise ostuprotsessi.

Tartu Kalev

RE-BRÄNDING / HÕBE

Tartu Kalev on väga pikkade traditsioonidega spordiklubi. 100 aasta jooksul on Tartu Kalev olnud üheks kohaliku spordielu peamiseks edendajaks. Re-bränding lähtus 20. sajandi algusaastate spordiseltsi identiteedist, võttes kaasa pikaajalised traditsioonid, algupärased graafilised ja tähendusrikkad elemendid ning andis tänaseks Eesti suurimaks laste ja noorte spordiklubiks tõusnud organisatsioonile uue ja värske hingamise.

Link

Orident Hambakliinik

RE-BRÄNDING / NOMINENT

Põhjaliku teenusedisaini protsessi läbi teinud Orident hambakliinikust sai kiirelt Tartu kõige kaasaegsem hambakliinik. Uus identiteet on mänguline, positiivne ja "naeratav". Rebrändingu eesmärk oli pehmendada hirmu ja kartust hambaarstide suhtes ning see eesmärk on täitunud esimesest päevast alates, kui uus identiteet ja teenus lansseeriti.

Link

teatrikeskus.ee

KAMPAANIALEHT / NOMINENT

335 000 € oli Tartu teatrikeskuse loomiseks vaja - kohe on eesmärk täidetud! Tartu Uus Teater on jõutud sinnamaani, et osta ühisrahastuse toel välja hoone, milles praegu rentnikuna tegutsetakse ning luua selle ümber etenduskunstide keskus ehk teatrikeskus. Uus teatrikeskus viib teatritegemise Tartus uuele tasemele. Aita see unistus ellu viia!

Link

Žürii kommentaar:

Mõnusalt suur visuaal, huvitav tüpograafia, hea müügiprotsessi kogemus ja lihtsalt, ent kavalalt teostatud keritav infovoog.