Loome suurepäraseid brände ja kogemusi aastast 2007

Strateegiast elluviimiseni

Inimkeskselt, kaasavalt, järjepidevalt, mõõdetavalt ja terviklikult

1
1

Eesti mainekaim agentuur

(loe lähemalt)

13
13

tipptasemel spetsialisti

(meie inimesed)

13+
13+

aastat kogemust

29
29

auhinda ja tunnustust

(vaata auhindu)

100+
100+

loodud brändi

300+
300+

teostatud digilahendust

1000+
1000+

teostatud disainiprojekti

2007
2007

aastal loodud

Brändid on ainulaadses positsioonis, et rääkida parimaid lugusid ja luua suurepäraseid kogemusi.

Kõik me soovime, et meid mäletataks. Kõik me soovime, et meie tööl oleks mõju ja meid saadaks hea maine. Me soovime üksteisega püsivalt ja tähendusrikkalt ühenduses olla. Brändide jaoks on need eesmärgid sama olulised.

Parimaid lugusid on võimatu unustada. Nad jäävad meie külge ja kujundavad meid. Meeldejäävate brändide lood on hoolikalt välja töötatud ja inimesed on neisse haaratud. Suurepärased brändid räägivad oma lugusid kõige paremini – nad otsivad inimesi ja kohtuvad kohtades, kus võib tekkida juhuslik ja autentne side. Nad räägivad oma lugu nagu päris inimesed ja kuulavad entusiastlikult, kui neile vastatakse.

Teie sisu räägib teie brändi lugu. See loob kogemuse, mida on võimatu unustada. Aitame veenduda, et see oleks õige. Strateegiliselt, verbaalselt, visuaalselt ja digitaalselt.

Parim lugu võidab.

Meie kliendid

Meie kliendid on ambitsioonikad ja kasvule suunatud ettevõtted, kes vajavad enda kõrvale tugevat, tulemustele orienteeritud, sihikindlat ja kogenud agentuuri. Meid liidavad meie klientidega ühised kõrged ambitsioonid ja eesmärgid. Meid usaldavad nii väiksed pereettevõtted kui suured korporatsioonid, start-up’id ja mittetulundusühingud.

Kõik meie strateegilised kliendid on saavutanud koostööle seatud eesmärgid, paljud on kasvanud valdkonna liidriteks või sisenenud näiteks edukalt välisturgudele. Mitmed neist on olnud aastate jooksul Eesti konkurentsivõimeliseimad ettevõtted. Meil on väike meeskond, aga väga suur mõju!

Valik meie kliente – Cleveron, Merit Tarkvara, Playtech, STIHL, Stebby (endine SportID), Eesti Olümpiakomitee, Coffee In, Olerex, Eesti Võrkpalli Liit, Cuba Films, Päästeliit, Lydia hotell, Terminal Oil, Tahe Outdoors, Rademar, Tartu linn, Eesti lennundusklaster, restoran Hõlm, Eesti Arstide Liit, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum jpt.

Meil on Eesti parim projektijuhtimise kvaliteet, kõrgelt hinnatud loovmeeskond ja väga tugevad strateegid. Seda kinnitab EMORi ja Turundajate Liidu läbiviidud uuring, mis paigutas meid igas eelnimetatud kategoorias esikohale ja nimetas Neway Eesti mainekaimaks agentuuriks. Loe uuringu kokkuvõtet.

1/15

Annika Tolmats

Merit Tarkvara, turundusjuht

Piia Kallas

Päästeliit, juhatuse esimees

Emily Vigel

Stebby (endine SportID) turundusjuht / CMO

Kristo Seli

Estiko juht, endine Lydia hotelli juht

Margus Kiiver

Eesti Olümpiakomitee turundusjuht

Taavi Raidma

Convertal, partner ja strateeg

Egle Merbach

Playtech Estonia, brändi- ja kommunikatsioonijuht

Raido Raudsepp

Terminal Oil juht

Siim Randoja

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi direktor

Riina Märtson

Restoran „Hõlm“ juhataja

Kätlin Saarela

Sihtasutus Elva Kultuur juht

Kristo Reinsalu

Eesti Lennundusklastri tegevjuht

Karmo Kurvits

Woochi õpilasfirma projekti juhendaja

Margit Lukka

KPG Kaubanduse ja Magaziin poodideketi turundusjuht

Kersti Loor

SA Junior Achievement Eesti tegevjuht