Neway on 2007. aastal loodud strateegiline disainiagentuur

Aitame luua suurepäraseid brände ja kogemusi. Strateegiast elluviimiseni. Inimkeskselt, kaasavalt, järjepidevalt, mõõdetavalt ja terviklikult.

1
1

Eesti mainekaim agentuur

(loe lähemalt)

13
13

tipptasemel spetsialisti

13+
13+

aastat kogemust

43
43

auhinda ja tunnustust

(vaata auhindu)

150+
150+

loodud brändi

400+
400+

teostatud digilahendust

10000+
10000+

teostatud disainiprojekti

2007
2007

aastal loodud

Meie kliendid

Meie kliendid on ambitsioonikad ja kasvule suunatud ettevõtted, kes vajavad enda kõrvale tugevat, tulemustele orienteeritud, sihikindlat ja kogenud agentuuri. Meid liidavad meie klientidega ühised kõrged ambitsioonid ja eesmärgid. Meid usaldavad nii väiksed pereettevõtted kui suured korporatsioonid, start-up’id ja mittetulundusühingud.

Kõik meie strateegilised kliendid on saavutanud koostööle seatud eesmärgid, paljud on kasvanud valdkonna liidriteks või sisenenud näiteks edukalt välisturgudele. Mitmed neist on olnud aastate jooksul Eesti konkurentsivõimeliseimad ettevõtted. Meil on väike meeskond, aga väga suur mõju!

Valik meie kliente – Cleveron, Merit Tarkvara, Playtech, STIHL, Stebby (endine SportID), Eesti Olümpiakomitee, Coffee In, Olerex, Eesti Võrkpalli Liit, Cuba Films, Päästeliit, Lydia hotell, Terminal Oil, Tahe Outdoors, Rademar, Tartu linn, Eesti lennundusklaster, restoran Hõlm, Eesti Arstide Liit, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum jpt.

Meil on Eesti parimad projektijuhid, kõrgelt hinnatud loovmeeskond ja väga tugevad strateegilised mõtlejad. Seda kinnitab EMORi ja Turundajate Liidu läbiviidud uuring, mis paigutas meid igas eelnimetatud kategoorias esikohale ja nimetas Neway Eesti mainekaimaks agentuuriks. Loe uuringu kokkuvõtet.